Sahibinden kiralık, sahibinden satılık, sanal emlak ofisi, ikinci el, otomobil, emlak ve her türlü ürün ilanları | Türkiyenin en büyük güvenilir ücretsiz ilan ve e-ticaret alışveriş sitesi.

Kurumsal | Sahibinden kiralık, sahibinden satılık, sanal emlak ofisi, ikinci el, otomobil, emlak ve her türlü ürün ilanları | Türkiyenin en büyük güvenilir ücretsiz ilan ve e-ticaret alışveriş sitesi.

KURUMSAL

 

ilan81.com Türkiye’nin en iyi ilan alışveriş sitesi olarak en iyinin en iyisi olmak için yola çıktık...."

 

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi ilan81.com tüm Türkiye genelinde rahat kullanımıyla ilan alışveriş alım satım ilanlarınızla geniş bir kitleyi buluşturmak amacı ile hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan ilan81 Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini sahiptir.

 

ilan81.com Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri - Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım - İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 14981 ilan ve sektör kategorisini bir arada sunan Türkiyenin tek ortak kullanımında hizmet veren ilan81.com kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle de ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda hizmet veren firmaları bünyesinde bulundurur.

 

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilan81.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Scroll